Náš Tím

Som rád, že sa mi podarilo splniť si môj dávny sen a zorganizovať na Slovensku jedinečný kemp s najlepšími trénermi zo Srbska ako aj zo Slovenska a posunúť mládežnícky basketbal na Slovensku opäť o niečo vyššie. Je to jedinečná priležitosť pre deti a mládež, ako i mladých slovenských trénerov stať sa súčasťou našej basketbalovej rodiny. Teším sa, že môžeme odovzdať dlhoročné skúsenosti, nadšenie a lásku k tomuto krásnemu športu. Kemp bude nie len previerkou našej fyzickej zdatnosti, ale i zrelosti prijímať nové výzvy, ktoré odovzdajú i také legendy ako je Milan Josič, ktorý prijal našu ponuku. Verím, že aj menami ďalších trénerov vybudujeme silné zázemie a prinesieme deťom to najlepšie čo tu kedy bolo.

Josic Milan

Hlavný tréner Kempu.

Jeden z najúspešnejších mládežníckych trénerov Srbska za posledných 15 rokov. Jeden z hlavých trénerov kempu Bogdana Bogdanoviča.

Tréner BC Varese Italy (U15 a U16)
Hlavný tréner rep. Srbska (U16)
Men’s U16 FIBA European Championship in Radom, Poland.
Hlavný tréner U16 European Youth Summer Olympic Festival (EYOF)
Asistent tréner FIBA U17 World Championship for Men in Dubai, U.A.E
Juniorský majster Srbska

Nenad Milosevic

Zakladateľ kempu Nešo4 a tréner

Trojnásobný majster SR (2010, 2013, 2014), raz strieborný a trikrát bronzový medailista, štvornásobný víťaz Slovenského pohára, dvojnásobný najlepší strelec extraligy (2005 a 2007) a bývalý reprezentant Slovenska.

ZAUJÍMAVOSŤ: Dvakrát v zápase pokoril hranicu 40 bodov: v play-off 2008 ich nastrieľal 44 a v sezóne 2016/17 rovných 40.

Email: nenad4milosevic@gmail.com

O ďaľších tréneroch budeme informovať priebežne


Partneri

%d blogerom sa páči toto: